klikněte - náš nový web je Vám k dispozici

Fotografie interirérů - DESIGNARTFOTO - profesionální fotografie nemovitostí, bytů, komerčních prostor, kanceláří, obchodů, hotelů, devoloperských staveb určených k prodej či k pronájmu, potřebují mít především prvotní poutavé a profesionální fotografie. Tuto službu zajišťujeme a provádíme po celé republice a v zemích EU. Naši fotografové na základě sjednané zakázky obratem vyjíždí zhotovit fotodokumentaci na základě sjednaných požadavků.
V případě fotografování komečních prostor, staveb, nabízíme komplexní služby fotografa od převzetí stavby až po hotové finální dílo. Firma si zadává naše služby formou komplexnosti čemuž se rozumí nabídka fotografování, tzv. časozběrné fotografie kdy, fotograf přijede nafotit "surovou" stavbu, pozemky a v průběhu celého stavebního díla, fotografuje pro Vás v časové ose kompletní vyhotovení celé zakázky, až po finální vyhotovení, na požádání i včetně předání stavby s oslavným přeštřižením pásky investora. Zde je dle dohody a požadavku sjedána individuální cena.
Fotografie pro realitní kanceláře sjednané pro zakázky fotografování bytů, domů, jsou nejpoptávanější službou interiérové fotografie. Fotograf po zavolání vyjíždí na zakázku, nafotí ji, zpracuje, a v ten samý den odesílá hotová data pro tisk, pro web prezentace, fotografie určené k prezentacím realitních společností, včetně instagramu i faceboku.
Fotografování firemních prostor a prezentací formou vlastní reference je velmi specifický obor fotografie, který vyžaduje zkušenosti v oboru, zkušenosti s využitím světel, ale i profesionální nadhled daného fotografovaného prostoru. Pokud potřebujete mít profesionálně zdokumentováno vše ve správném světle, kvalitní nasvícení, a hlavně výsledná data v maximálních souborech, jsme tu pro Vás připraveni okamžitě vyrazit fotografovat Vaše požadavky, přání.

Nabízíme fotografování všech i větších nemovitostí s použitím profesionální HDR úpravy, dostáváte fotografie v profesionální kvalitě, konzultace, pořízení fotografií všech hlavních místností včetně detailních foto vizualizací.

Foto s návrhem pro profesionální prezentaci a firemní reference : od 460,-Kč bez DPH/1ks foto.

V případě sjednání zakázky s vyšším počtem fotografií a následnou dlouhodobější spoluprací, se sjednává rámcová smlouva, dle dohody na počtu finálních fotografií, zakázek. Napište nám, sdělte Vaše požadavky a přání, cenu Vám nabídneme k plné spokojenosti.