dsc_4696

 


Obchodní a smluvní podmínky


CENY FOTOGRAFOVÁNÍ

 

INTERIÉRY, EXTERIÉRY, REALITNÍ FOTO - nabízíme fotografování všech i větších nemovitostí s použitím profesionální HDR úpravy, dostáváte fotografie v profesionální kvalitě, konzultace, pořízení fotografií všech hlavních místností včetně detailních foto vizualizací.

Foto s návrhem pro profesionální prezentaci a firemní reference : od 460,-Kč bez DPH/1ks foto

V případě sjednání zakázky s vyšším počtem fotografií a následnou dlouhodobější spoluprací, se sjednává rámcová smlouva, dle dohody na počtu finálních fotografií, zakázek. Napište nám, sdělte Vaše požadavky a přání, cenu Vám nabídneme k plné spokojenosti.

 

PLES, TABLO - cena fotografování na maturitní ples je dána počtem žáků, a to v minimálním počtu 20ti žáků cenou od 199Kč za žáka, a třídu. Cena zahrnuje: prvotní konzultací před focením, fotografováním příchodu a přípravy na plese, nástup, šerpování, tanec, poděkování, společné foto v sále ) CD/DVD se všemi zhotovenými záběry, pokud si je třída objedná je zpoplatněno 50Kč/1 ks. V případě že si třída sjedná fotorafování i na TABLO, tzn. fotografování PLES a TABLO jedné třídy, je cena za žáka (studenta) od 300Kč včetně dvou fotografií v retuši a jedna společná případně i párová fotografie, dodané elektronicky. Vybraná fotografie v počtu 1ks bude předáná i tisku o rozměru od 13x19cm.

 

REPORTÁŽ, FIREMNÍ REPORT,  EVENT PHOTO - cena zahrnuje fotografování dle objednávky za každou započatou hodinu - základní cenu od 2500Kč. Fotografujeme firemní večírky, foto akce, pořadatelské eventy foto, udělení cen, vyhlášení včetně společenských událostí a společné firemní fotografie.

PARTNERSKÉ FOTO, RODINNÉ FOTO, DĚTI, PORTRÉTNÍ FOTO, RANDE, TĚHOTENSKÉ FOTO (exteriér - venkovní aranžované fotografování) - základní cena od 3500Kč Cenu fotografování v exteriéru zahrnuje celkový počet 15 ks upravených a retušovaných fotografií k použití na tisk do výsledného formátu A3, (za každou další fotografii - 100Kč), a dále tyto fotografie dostáváte i v tištěné formě o rozměru 13x19cm. Výsledná data upravených fotografií dostáváte elektronicky prostřednictvým linku na úložistě.

PARTNERSKÉ FOTO, RODINNÉ FOTO, DĚTI, PORTRÉTNÍ FOTO, TĚHOTENSKÉ FOTO (ateliér - ateliérové aranžované fotografování) - základní cena od 3850Kč Cenu fotografování v exteriéru zahrnuje celkový počet 15 ks upravených a retušovaných fotografií k použití na tisk do výsledného formátu A3, (za každou další fotografii - 100Kč), a dále tyto fotografie dostáváte i v tištěné formě o rozměru 13x19cm. Výsledná data upravených fotografií dostáváte elektronicky prostřednictvým linku na úložistě.

 

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Nejspíš právě lovíte ve vodách svatebních fotografů, a v záplavě nabídek jste narazili i na tu naši. Jsme moc rádi, že vás zaujala naše práce a doufáme, že to nakonec budeme moci být právě my, kdo zachytí váš den D pro další generace! Focení svateb se aktivně věnujeme už od roku 2006 a s hrdostí můžeme říci, že v současnosti už máme za sebou stovky svateb. Bude nám velkou ctí, podílet se i na té vaší! Nevěsty obvykle zajímá práce svatebního fotografa, ženicha ceny. Vzhledem k tomu, že jste nás oslovili, naši práci svatební fotografie už znáte, takže tady je to druhé –  nabídka služeb a ceník. 

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy o cenu pro Váš svatební den, sestavíme Vám balíček na Vaše přání za cenu, která se neodmítá. Svatební balíček Vám i sestavíme dle požadavku na čas strávený ve svatební den, dle počtu upravených fotografií a následně počtem tisku a velikosti svatebních fotografií. Přejte si, a my Vám to splníme.  

 

Nabízíme pouze  balíčky na 8h, 10h a 12h:

fotograf ve svatební den přítomen po dobu 8 až 12h, nafocení po dohodě od ranních příprav, přijezdu svatebčanů a snoubenců k obřadu, svatební obřad, skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželů, příjezd na hostinu, uvítání novomanželů, tradice, přípitek, krájení dorto, tanec, společný tanec, hry, soutěže, večerní párty, ohňostroj a pod.,
a co od nás dostanete při předání kompletní zakázky? 

•    úprava fotografií na počítači v grafickém editoru s výsledným tiskovým formátem


•    úprava vybraných fotografií na tisk do černobílé, nebo i jiné, na přání jinak tónované fotografie


•    dodání vybraných upravených fotografií v publikovaném JPEG formátu na v počtu až 300 a více ks dle děje svatebního dne.


•    dodání od 60 ks do 100ks foto 13x19 cm v provedení matt.

 

 

Po dohodě, lze zapůjčit, fotoaparát FujiFilm Instax:

Polaroid INSTAX

Balíček 20 fotek

Pronájem na 3 dny - pronájem fotoaparátu INSTAX mini 9
velikost fotografií kreditní karty
doba vyvolání fotografií 2 min
vestavěný blesk
fotopapír velikosti kreditní karty v počtu 20 kusů

2 045 Kč vč. DPH


Balíček 50 fotek

Pronájem na 3 dny - pronájem fotoaparátu INSTAX mini 9
velikost fotografií kreditní karty
doba vyvolání fotografií 2 min
vestavěný blesk
fotopapír velikosti kreditní karty v počtu 50 kusů

2 771 Kč vč. DPH


Balíček 100 fotek

Pronájem na 3 dny - pronájem fotoaparátu INSTAX mini 9
velikost fotografií kreditní karty
doba vyvolání fotografií 2 min
vestavěný blesk
fotopapír velikosti kreditní karty v počtu 100 kusů

4 223 Kč vč. DPH

fujifilm_instax_mini_90_brown_zestrany_otevreny_vpouzdru38931200x800 summerpartydekorace 8482_xl_01 fotokoutek_doplnky_pan_a_pani_

Nabízíme dále novinku pro okamžitý tisk fotografií 5cm x 7,6cm, možnost samolepek, pro nalepení do knihy přání, nepotřebujete žádný fotoaparát, propojíte si Váš telefon s tiskárnou během pár vteřin a rovnou tisknete a lepíte do knihy. S Vaším textem, přáním, poděkováním lepíte rovnou Vaše foto-emoce. Platíte pouze fotografie a pronájem tiskárny.

 

 

 

Hodinová sazba fotografa je dle balíčku a potřeby asistence ve svatební den na míru Vašich potřeb a přání individuální. Za dohodnutou a konečnou cenu nic navíc neplatíte, cena je včetně úprav, tisku fotografií, doručení. Doba jízdy, dopravy, délka úprav fotografií se do ceny nezapočítává, ceny jsou včetně těchto kompletních a finálních úprav. Dopravné je účtováno částkou 5 Kč/km, započítáno z Olomouce pro cestu tam a zpět.  Za poplatek se svatební balíček dá prodloužit až na 14h asistence fotografa pro svatební den, což platí u všech svatebních balíčků. Při objednání termínu uveďte termín i balíček o který máte zájem. Platnou a neměnnou rezervací je svatební objednávka  dnem přijetí rezervačního poplatku. Předběžné rezervace se nikde nevyznačují, nejsou závazné, nicméně máte naše slovo, po dobu 48h do Vašeho rozhodnutí pevné rezervace, je termín pro Vás předběžně rezervován, po uplynutí této doby se termín automaticky uvolní. 

 

 

Portrétní fotografování,

již hojně využívána služba fotografa mimo svatební den. Máte-li v plánu si užít svatební den s hosty kvůli portrétním fotografii a tuto službu fotografa využít před a nebo po svatebním dni, nabízím Vám tuto možnost fotografování nevěsty a ženicha v jakýkoliv pracovní den v týdnu před svatbou či po ní, ideální je i neděle než vrátíte šaty do půjčovny, v případě že nejsou svatební šaty vaše. 

Neupravené, fotografem pořízené fotografie, nejsou předmětem dodání výsledné fotografické práce, proto prosíme, nežádejte je od nás. 

1_1378831463foto_fotograf_svatba_svatebni_fotograf_fotografie_svateb_fotografna_svatbu_svatebni_svatba_v_olomouci_fotografa_praha_svatebni_fotograf_olomoucsvatebni_fotograf_mirekbednarik_fotograf_praha_fotograf_olomoucfotograf_svatebni_fotograf_fotografie_svateb_fotofotograf_svatebni_fotograf_fotografie_svatebni