dsc_4696

 


Obchodní a smluvní podmínky


CENY FOTOGRAFOVÁNÍ

PLES, TABLO
Cena fotografování na maturitní ples je dána počtem žáků, a to v minimálním počtu 20ti žáků cenou od 199Kč za žáka, a třídu.
Cena zahrnuje: prvotní konzultací před focením, fotografováním příchodu a přípravy na plese, nástup, šerpování, tanec, poděkování, společné foto v sále ) CD/DVD se všemi zhotovenými záběry, pokud si je třída objedná je zpoplatněno 50Kč/1 ks. V případě že si třída sjedná fotorafování i na TABLO, tzn. fotografování PLES a TABLO jedné třídy, je cena za žáka (studenta) od 300Kč včetně dvou fotografií v retuši a jedna společná případně i párová fotografie, dodané elektronicky. Vybraná fotografie v počtu 1ks bude předáná i tisku o rozměru od 13x19cm.

 

REPORTÁŽ, FIREMNÍ REPORT,  EVENT PHOTO
Cena zahrnuje fotografování dle objednávky za každou započatou hodinu - základní cenu 2000Kč. Fotografujeme firemní večírky, foto akce, pořadatelské eventy foto, udělení cen, vyhlášení včetně společenských událostí a společné firemní fotografie.

PARTNERSKÉ FOTO, RODINNÉ FOTO, DĚTI, PORTRÉTNÍ FOTO, RANDE, TĚHOTENSKÉ FOTO (exteriér - venkovní aranžované fotografování) - základní cena 3500Kč Cenu fotografování v exteriéru zahrnuje celkový počet 15 ks upravených a retušovaných fotografií k použití na tisk do výsledného formátu A3, a dále tyto fotografie dostáváte i v tištěné formě o rozměru 13x19cm. Výsledná data upravených fotografií dostáváte elektronicky prostřednictvým linku na úložistě.

PARTNERSKÉ FOTO, RODINNÉ FOTO, DĚTI, PORTRÉTNÍ FOTO, TĚHOTENSKÉ FOTO (ateliér - ateliérové aranžované fotografování) - základní cena 4500Kč Cenu fotografování v exteriéru zahrnuje celkový počet 15 ks upravených a retušovaných fotografií k použití na tisk do výsledného formátu A3, a dále tyto fotografie dostáváte i v tištěné formě o rozměru 13x19cm. Výsledná data upravených fotografií dostáváte elektronicky prostřednictvým linku na úložistě.

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Nejspíš právě lovíte ve vodách svatebních fotografů, a v záplavě nabídek jste narazili i na tu naši. Jsme moc rádi, že vás zaujala naše práce a doufáme, že to nakonec budeme moci být právě my, kdo zachytí váš den D pro další generace! Focení svateb se aktivně věnujeme už od roku 2006 a s hrdostí můžeme říci, že v současnosti už máme za sebou stovky svateb. Bude nám velkou ctí, podílet se i na té vaší! Nevěsty obvykle zajímá práce svatebního fotografa, ženicha ceny. Vzhledem k tomu, že jste nás oslovili, naši práci svatební fotografie už znáte, takže tady je to druhé –  nabídka služeb a ceník. 

Doufám, že si ze svatebních balíčků které Vám na přání sestavíme a pošleme, vyberete a budeme se těšit na naši spolupráci! Neváhejte nás kontaktovat s dotazy o cenu pro Váš svatební den, sestavíme Vám balíček na Vaše přání za cenu, která se neodmítá.  Svatební balíček Vám sestavíme dle požadavku na čas strávený ve svatební den, dle počtu upravených fotografií a následně počtem tisku a velikosti svatebních fotografií. Přejte si, a my Vám to splníme.  

 

Svatební fotografie, balíčky pro Váš svatební den:


Balíček 1.

fotograf ve svatební den přítomen po dobu 8h, nafocení ranních příprav, přijezdu svatebčanů a snoubenců k obřadu, svatební obřad, skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželů, začátek hostiny, uvítání, tradice, přípitek, dort, tanec, hry, soutěže, svatební večer.


a co od nás dostanete při předání kompletní zakázky?

•    úprava fotografií na počítači v grafickém editoru s výsledným tiskovým formátem
•    úprava vybraných fotografií na tisk do černobílé, nebo i jiné, na přání jinak tónované fotografie
•    dodání vybraných upravených fotografií v publikovaném JPEG formátu na v počtu 250 až 300ks dle děje svatebního dne.
•    dodání  80 ks a více foto 13x19 cm 


Balíček 2.

fotograf ve svatební den přítomen po dobu 10h, nafocení ranních příprav, přijezdu svatebčanů a snoubenců k obřadu, svatební obřad, skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželů, začátek hostiny, uvítání, tradice, přípitek, dort, tanec, tanec, hry, soutěže, večerní párty, ohňostroj a pod.


a co od nás dostanete při předání kompletní zakázky?

•    úprava fotografií na počítači v grafickém editoru s výsledným tiskovým formátem
•    úprava vybraných fotografií na tisk do černobílé, nebo i jiné, na přání jinak tónované fotografie
•    dodání vybraných upravených fotografií v publikovaném JPEG formátu na v počtu 300 a více ks dle děje svatebního dne.
•    dodání  minimálně 100 ks a více foto 13x19 cm


Balíček 3.


fotograf ve svatební den přítomen po dobu 12h, nafocení ranních příprav, nafocení detailních fotografií prstýnků, svatební šaty, svatební kytice v aranžované fotograii, ranní přípravy ženicha i nevěsty, nafocení zdobení aut, přijezd svatebčanů a odjezd svatebčanů pokud není obřad na shodném místě s přípravami, nafocení příjezdu a příchodu snoubenců k obřadu, svatební obřad, společná fotografie, skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželů, začátek hostiny, uvítání, tradice, přípitek, dort, společný tanec, tanec s rodiči, hry, soutěže, večerní párty, ohňostroj a pod.


a co od nás dostanete při předání kompletní zakázky?

•    úprava fotografií na počítači v grafickém editoru s výsledným tiskovým formátem
•    úprava vybraných fotografií na tisk do černobílé, nebo i jiné, na přání jinak tónované fotografie (sepie a podobně)
•    dodání vybraných upravených fotografií v publikovaném JPEG formátu na v počtu až 400ks
•    dodání  minimálně 150 ks a více foto 13x19 cm
•    dodání  minimálně 5 ks foto 20x30 cm


Po dohodě, lze zapůjčit, za poplatek 500Kč pro celý svatební den fotoaparát FujiFilm Instax včetně doplňků do foto koutku které máte již zdarma v ceně nájmu FujiFilm Instax, kde si Vy předem objednáte spotřebovaný film. Jedna kazeta s 10 fotografiemi o velikosti kreditní karty stojí 250Kč. Na svatební den se doporučuje alespoň tolik filmu, aby Vám to pokrylo jednotlivé skupinky, páry svatebních hostů. Tento přístroj patří mezi fotoaparáty, které vám po zmáčknutí, tzv. po expozici rovnou vydají hotový snímek – tedy přístroje, kterým se někdy říká podle zakladatele této kategorie „polaroidy“. Přístroj je vybaven expozimetrem a několika polohami clony, které můžete uživatelsky nastavit dle LED diodového indikátoru expozice. Stejně tak nechybí hi-key režim.

fujifilm_instax_mini_90_brown_zestrany_otevreny_vpouzdru38931200x800 summerpartydekorace 8482_xl_01 fotokoutek_doplnky_pan_a_pani_

Nabízíme dále novinku pro okamžitý tisk fotografií 5cm x 7,6cm, možnost samolepek, pro nalepení do knihy přání, nepotřebujete žádný fotoaparát, propojíte si Váš telefon s tiskárnou během pár vteřin a rovnou tisknete a lepíte do knihy. S Vaším textem, přáním, poděkováním lepíte rovnou Vaše foto-emoce. Platíte pouze fotografie a pronájem tiskárny. Za cenu 500Kč máte na celý den tuto tiskárnu k dispozici. Za 300Kč dostáváte 20ks fotografií formou samolepek. 

 


Hodinová sazba fotografa je dle balíčku a potřeby asistence ve svatební den na míru Vašich potřeb a přání individuální. Za dohodnutou a konečnou cenu nic navíc neplatíte, cena je včetně úprav, tisku fotografií, doručení. Doba jízdy, dopravy, délka úprav fotografií se do ceny nezapočítává, ceny jsou včetně těchto kompletních a finálních úprav. Dopravné je účtováno částkou 4 Kč/km, započítáno z Olomouce pro cestu tam a zpět.  Za poplatek se svatební balíček dá prodloužit až na 14h asistence fotografa pro svatební den, což platí u všech svatebních balíčků. Při objednání termínu uveďte termín i balíček o který máte zájem. Platnou a neměnnou rezervací je svatební objednávka  dnem přijetí rezervačního poplatku. Předběžné rezervace se nikde nevyznačují, nejsou závazné, nicméně máte naše slovo, po dobu 48h do Vašeho rozhodnutí pevné rezervace, je termín pro Vás předběžně rezervován, po uplynutí této doby se termín automaticky uvolní. 

 

 

Portrétní fotografování,

již hojně využívána služba fotografa mimo svatební den. Máte-li v plánu si užít svatební den s hosty kvůli portrétním fotografii a tuto službu fotografa využít před a nebo po svatebním dni, nabízím Vám tuto možnost fotografování nevěsty a ženicha v jakýkoliv pracovní den v týdnu před svatbou či po ní, ideální je i neděle než vrátíte šaty do půjčovny, v případě že nejsou svatební šaty vaše. 

Neupravené, fotografem pořízené fotografie, nejsou předmětem dodání výsledné fotografické práce, proto prosíme, nežádejte je od nás. 

1_1378831463foto_fotograf_svatba_svatebni_fotograf_fotografie_svateb_fotografna_svatbu_svatebni_svatba_v_olomouci_fotografa_praha_svatebni_fotograf_olomoucsvatebni_fotograf_mirekbednarik_fotograf_praha_fotograf_olomoucfotograf_svatebni_fotograf_fotografie_svateb_fotofotograf_svatebni_fotograf_fotografie_svatebni